Опис

Хотел Рива располага со 8 соби и 2 екскулузивни апартмани. Секоја соба поседува сопствено вц. Хотелот располага исто така со летна тераса со поглед кон езеро. Во ресторанот има минибар со разновидни високо квалитетни пијалоци.
Како поволности за гостите хотелот нуди бесплатен Wi-Fi интернет со сопствена Wirless зона.

Ресторанот располага со фурна на дрва, за вкусна храна – пица за сечиј вкус.

Галерија

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Локација

Контакт

Телефон:  071/381-040

Адреса: Плажа Стење

Moжеби ќе ве интересира

—————-