Вила Костовски се наоѓа во центарот на село Стење и истата нуди сместување во двокреветни и трокреветни исоби со сопствена бања и тв, по пристапни цени. Маркет во близина (10м) а од плажата околу 100 метри.

 

Контакт: 070/506-160, 075/872-630, 078/587-130

Галерија:

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Moжеби ќе ве интересира

—————-