Се наоѓа во туристичка населба Претор, на околу 1 километар од плажите и рестораните. Издаваат соби во куќа со посебен влез.

Контакт :

075/623-138 Елена

Галерија:

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Moжеби ќе ве интересира

—————-